Świeca do masażu – pomysł na prezent dla bliskiej osoby

Od czasu do czasu każdy z nas staje przed dylematem, co kupić bliskiej osobie, kiedy chce jej się zrobić prezent. Kupować kosmetyki? Zawsze istnieje ryzyko, że kupimy akurat nie to, czego dana osoba potrzebuje. Kupując krem do twarzy na noc, możemy popełnić gafę, bo czy ma to być krem do skóry suchej, trądzikowej, mieszanej, naczynkowej czy dojrzałej?

Kiedyś mąż chcąc zrobić żonie przyjemność kupił jej drogi krem do twarzy na noc. Nie mógł zrozumieć gniewu 40-letniej żony zaraz po wręczeniu jej prezentu. Kiedy pierwsze emocje minęły kobieta pokazała na informacje umieszczoną na kremie „60 plus”.

Zawsze można podarować komuś książkę, ale może się okazać, że ktoś ją ma tę pozycję a marzy o zupełnie innej książce. Co zrobić z dwoma takimi samymi tytułami? Jedną książkę trzeba komuś podarować. Nasz prezent powędruje w obce ręce i będzie nam trochę głupio, a trochę przykro.

Może dać na prezent po prostu pewną kwotę pieniędzy, ale, na jaką trafi się reakcję i jakie oczekiwania kogoś bliskiego? Jeśli ktoś oczekuje większej kwoty uzna nas za skąpca. Jeżeli nie spodziewał się takiego prezentu może to uznać za nietakt.

Co kupić, żeby osoba obdarowana była zadowolona a nawet trochę zaskoczona niebanalnym podarunkiem?

Może kwiaty? Kupowanie kwiatów stanowi miły prezent, ale często bardzo ulotny, ponieważ kwiaty więdną i trzeba je wyrzucić. Niekiedy są też prezentem niewystarczającym. Od kogoś bliskiego oczekujemy, że podaruje nam coś niezwykłego, co nas zaskoczy, urzeknie. Kupi nam coś, co zapamiętamy.

Czym więc obdarować ukochaną osobę? Ciekawym pomysłem jest kupienie świecy do masażu. Bez względu na wiek i upodobania jest to ciekawy i przydatny prezent. Wielbicielki lub wielbiciele masażu użyją świecy do zapewnienia sobie relaksu i odpoczynku. Osoby lubiące niebanalne prezenty wykorzystają świecę do aromaterapii. Włączą muzykę klasyczną, zapalą świecę, naszykują pyszną kolacje i będą się cieszyć piękną wonią świecy i niezwykłą atmosferą uroczystego posiłku.

Ktoś inny wykorzysta świecę do dekoracji, a z czasem może przekona się do innych form jej wykorzystania.

Świeca do masażu – świetny prezent

Podarować komuś święcę do masażu to inaczej powiedzieć mu:

„Jesteś dla mnie kimś ważnym, chcę, aby Twoje ciało korzystało z odżywczych składników zawartych w świecy, aby Twój umysł odpoczywał i relaksował się a Twoje zmysły uległy wyciszeniu, usypiane Twoimi ulubionymi zapachami. Chcę, abyś przez chwilę zapomniał o wszystkich troskach, kłopotach i sprawach, które musisz załatwić. Wsłuchaj się w samego siebie, odszukaj w sobie pokłady energii, tkwiące głęboko w Twojej duszy. Zapomnij na chwilę o całym świecie i poczuj się jak jedyny człowiek na świecie, któremu podarowano klucze do odnalezienia drogi prowadzącej do wewnętrznej harmonii”.
Każda kobieta ucieszy się z prezentu w postaci świec do masażu od ukochanego mężczyzny. Jeśli jeszcze okaże się, że ukochana osoba poświęci jej swój czas i razem z nią będzie się cieszyć walorami świecy to może to stać się chwilą wspólnego relaksu oraz czymś, co jeszcze bardziej łączy i uczy wrażliwości na potrzeby bliskiej osoby. Sprawdź na czym polega masaż świecą.