Masaż na Walentynki

Poszukujesz wyjątkowego prezentu na Walentynki? Doskonałym pomysłem będzie masaż we dwoje, który specjalnie na Dzień Zakochanych pozwoli Wam zafundować sobie niesamowitą przyjemność we dwoje, okazać uczucia i podkreślić, że partner lub partnerka jest dla Was bardzo ważny.

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny to doskonały sposób na rozluźnienie napiętych mięśni, relaks i poprawę humoru. Taka sesja sprawi, że Twoja druga połówka nabierze energii, odpręży się, a na jej ustach zagości uśmiech. Dodatkowo masaż poprawia jędrność skóry i delikatnie dotlenia tkanki. Może zostać on wykonany na twarz, stopy, kark lub całe ciało.

Taki masaż nie wymaga szczególnego przygotowania. Wystarczy wygodne miejsce, delikatna muzyka i lekko przyciemnione światło. Masaż ten wykorzystuje techniki znane z masażu klasycznego – delikatne uciskanie, głaskanie, ugniatanie i rozcieranie. Nie wolno stosować mocniejszych technik (np. rozcierania poprzecznego), które są zarezerwowane dla masażu leczniczego.

Masaż relaksacyjny nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Mimo to obawiasz się, że jego wykonanie nie będzie prawidłowe? Z powodzeniem możesz wykupić voucher na masaż dla dwojga w salonie SPA. Wiele firmy przygotowuje bardzo ciekawe oferty specjalnie na Walentynki.

Masaż świecą aromatyczną

Masaż świecą aromatyczną to doskonała niespodzianka dla ukochanej lub ukochanego na Walentynki. Taki masaż pobudza wszystkie zmysły, intensywnie odpręża, relaksuje i jest prawdziwą przyjemnością. W naszej ofercie znajdziesz kolekcję aromatycznych świec Ma Bougie, które doskonale sprawdzą się do masażu (w zestawie znajdziesz szczegółową instrukcję obsługi). Możesz wybrać świecę o ulubionym zapachu Twojej drugiej połówki. Taka sesja masażu aromaterapeutycznego pozwoli zorganizować wyjątkowy wieczór tylko we dwoje i poczuć się niczym w luksusowym SPA.

Masaż czekoladowy

Masaż czekoladowy to prawdziwa uczta dla zmysłów. Poprawia on nastrój, łagodzi napięcie i pobudza produkcję endorfin. Dodatkowo zabieg opóźnia starzenie się skóry, wygładza ją i pozytywnie wpływa na krążenie. Możesz wykupić voucher na czekoladowy masaż dla dwojga w salonie SPA lub zorganizować podobny rytuał w domu. Wystarczy, że roztopisz kilka tabliczek czekolady, a do przestudzonej masy dodasz 5 łyżek oliwki do ciała, zielonej herbaty i olejku migdałowego oraz kilka kropel ekstraktu z kakaowca. Taką mieszankę wystarczy nałożyć na plecy pędzelkiem i wykonać masaż kolistymi ruchami.