Masaż ze świecami na rocznicę ślubu

Wiele małżeństw zastanawia się jak spędzić dzień, będący kolejna rocznicą ich ślubu. Smaczny obiad w wyszukanej wcześniej scenerii, kolacja przy świecach, romantyczny wyjazd w pełne uroku miejsce. Każdy z tych pomysłów jest dobry i każdy daje poczucie szczęścia, kiedy jest się razem, ale… Pomysły po latach się wyczerpują. Zaczynamy szukać czegoś innego. Chcemy tej drugiej osobie sprawić przyjemność, ale też zaskoczyć ją, żeby do związku nie wkradła się rutyna.

Masaż to świetny pomysł na prezent

Jednym z takich zaskakujących pomysłów jest masaż połączony z aromaterapią z użyciem świec do masażu. Wystarczy znaleźć dobrego masażystę, zazwyczaj ktoś ze znajomych może nam takiego polecić i umówić się w konkretnym terminie. Do nas należy przygotowanie miejsca do masażu. Jeżeli chcemy, by masaż był udany i ma to być masaż dla obydwu małżonków to warto włożyć odrobinę wysiłku w przygotowanie romantycznego, spokojnego, ciepłego światła w pokoju, w którym ma być zrobiony masaż. Ważne są również kolory, które będą dominować w pokoju, ozdoby np. kwiaty. Wcześniej trzeba też przygotować sobie muzykę, która będzie sączyć się do naszych uszu podczas masażu.

Trzeba również zastanowić się nad tym, czy masaż ma mieć charakter wyciszający, relaksacyjny czy raczej pobudzający, dodający energii i dynamizujący do działania. To trzeba wcześniej ustalić z masażystą, aby później nikt nie był niemile zaskoczony.

Masaż we dwoje

Masaż we dwoje to piękne i jednoczące jeszcze bardziej, dwoje ludzi, doświadczenie. Szczególnie, że w mentalności wielu osób pozostaje domeną kobiecą, podobnie jak dbanie o własne ciało. Na szczęście zmienia się ogólne podejście do wielu rzeczy związanych z dbaniem o swoje zdrowie i własny wygląd. A chęć podobania się i bycie atrakcyjną czy atrakcyjnym jest równie ważne dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Masaż połączony z aromaterapią to chwila przeznaczona tylko dla osób wybranych. Te osoby wiedzą, że dla nich to czas wyjątkowy, w którym poczucie spokoju, radości, wyciszenia i wsłuchania się w siebie zostaje pomnożone przez dwa. To czas zamknięty, przeznaczony tylko dla nich. Wszystkie problemy, trudności, oczekiwania innych osób zostają za drzwiami pokoju. W chwili masażu są tylko ona i on, ciała otwierające się na nowe doświadczenia, piękny zapach i muzyka, która dopełnia całość. Niecodzienne jest przeżywanie zjednoczenia własnego ciała i umysłu w towarzystwie osoby ukochanej z poczuciem, że ona też to przeżywa. Bycie blisko osoby ukochanej w ważnych dla nas chwilach oraz jej towarzyszenie a więc zrozumienie tego, co czujemy jest naprawdę istotne dla wielu związków. Te niecodzienne chwile przeżywane razem budują rzeczywistość bycia razem. One tworzą poczucie wspólnoty, bo przecież w małżeństwie, w związku jesteśmy my a nie ty i ja czy widziani oczami innych ludzi on i ona.